KARADENIZFM FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tek Büyük Aslan!

2 posters

Tek Büyük Aslan! Empty Tek Büyük Aslan!

Mesaj tarafından HiLaLsSs Perş. Tem. 03, 2008 5:32 pm

Sarı-kırmızılı kulübün patronu, rakiplerin büyüklüğünü inkar etmediklerini söyledi, “Ama bir tane gerçek var ki, onu da kimsenin inkar etmemesi lazım. Tek büyük olan Galatasaray” dedi

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, tek büyük kulüp olduklarını iddia ederek, ezeli rakiplere gözdağı verdi.
Sarı-kırmızılı takımın, Topkapı Sarayı’nda düzenlenen 17. Şampiyonluk Balosu’nda kulüp üyeleri ile seçkin davetli grubuna hitaben bir konuşma yapan Polat, bu yıl elde edilen şampiyonluğun önceki sezonkilerden daha farklı olduğunu söyledi.
Başkan Polat, kulübün resmi internet sitesinde yer alan konuşmasında, “Bu seneki şampiyonluk, diğer senelerden biraz daha farklı oldu. Seyircisiz kazanabilmeyi herkese gösterdik. Yarısından çoğu sakat olan takımımızla başarılı olmayı kanıtladık. Teknik direktörünün bırakıp gittiği bir takımın örnek mücadelesini herkese gösterdik. Ve bana göre çok anlamlı bir şampiyonluğu kazandık. Bu şampiyonluk camiamıza kutlu olsun” ifadelerini kullandı.
HiLaLsSs
HiLaLsSs
moderatör

Kadın Mesaj Sayısı : 25
İş/Hobiler : Tiyatromsu programlar seyretmek ((mahşeri cümbüş,çok güzel hareketler bunlar)) :D
Lakap : Pariss :P ki bu pariss i ark.ım takmıştı nerden çıktığını bilmiyorum :D

Tek Büyük Aslan! Empty Geri: Tek Büyük Aslan!

Mesaj tarafından DJ KURNAZ Perş. Tem. 03, 2008 6:01 pm

Ben besiktasliyim ama galatasayar dostumuz sonuna kadar desteklerim ya besiktas ya galatasaray
DJ KURNAZ
DJ KURNAZ
moderatör

Erkek Mesaj Sayısı : 24
İş/Hobiler : MÜZİK SPOR
Lakap : CAPKIN COCUK